Apie projektą

Tai šiuolaikiškas, išskirtinis projektas viename patraukliausių Palangos rajonų – Kunigiškių gyvenvietėje. Projektas, kuriame susipina lėtas gyvenimo ritmas ir komfortas, kurio reikia šiuolaikiniam žmogui.

HILL GARDEN RESIDENCE
Gamta

Gyvenimas gamtos apsuptyje

Gaivus pušyno oras, gražiausi pasivaikščiojimų takai, vos per kelias minutes pasiekiamas auksinio smėlio paplūdimys ir ošianti Baltijos jūra – gyvenant čia tai taps malonia Jūsų kasdienybe.

Gultas

Laisvalaikio ir poilsio erdvė

Draugiškiems kaimynų santykiams puoselėti vidiniame projekto kieme suprojektuota jauki, žaliuojanti poilsio ir laisvalaikio erdvė. Čia Jūsų lauks: Eko baseinas, gultai, skėčiai ir sūkurinė vonia po atviru dangumi, kupolas laisvalaikio pramogoms, grilio zona, biblioteka ir kino vakarai.

Viskas šalia

Viskas šalia

Kurdami šį projektą iki smulkmenų apgalvojome kiekvieną detalę tam, kad galėtumėte čia gyventi patogiai, šiuolaikiškai ir kokybiškai. Visai čia pat, gyvenamųjų erdvių kaimynystėje, įsikūrė maisto prekių parduotuvė, kavinukės, grožio salonas, SPA ir kitos paslaugos. Viskas Jūsų patogiai kasdienybei.

Spyna

Privatumas ir saugumas

Aptverta, visą parą saugoma kvartalo teritorija, į kurią patekti galėsite tik Jūs, užtikrins privatumą, o įrengtas bendras teritorijos apšvietimas leis mėgautis vėlyvais pasivaikščiojimais ir saugiai jaustis net tamsiausią naktį.

Automobilis

Automobilio parkavimas

Automobilio parkavimas Jums nekels rūpesčių – galėsite saugiai ir patogiai parkuoti savo automobilį Jums priklausančioje parkavimo vietoje.

Investicija

Puiki investicija

Kunigiškių gyvenvietė, kurioje vystomas projektas, laikoma vienu perspektyviausių rajonų Palangoje, tad “HILL GARDEN” gali tapti ne tik Jūsų atostogų namais, bet ir augančios vertės investicija.

„Ar žinai, kas čia gražiausia? Žiūrėk: mes einame, paliekame smėlyje savo pėdas, ir jos lieka, tikslios, tvarkingos. Tačiau rytoj, kai atsikėlęs pažvelgsi į šį didžiulį paplūdimį, jame jau nieko nebebus, jokio pėdsako, jokio ženklo, nieko. Naktį jūra ištrina viską.“

/ Alessandro Barrico. Jūra vandenynas /

Ištrina, kad gimtų naujos istorijos

HILL GARDEN RESIDENCE